VITIS Whitening

Produkty wybielające powinny być tak samo skuteczne jak i bezpieczne dla szkliwa. Pasty i płyny Vitis whitening to widoczny efekt wybielający i naprawa szkliwa.
Naturalna barwa szkliwa może być w  odcieniach od białego, przez szary, do żółtego. Największy wpływ na naturalny kolor uzębienia człowieka mają dwie tkanki, z których zbudowany jest ząb: zębina oraz szkliwo. Zębina leżąca pod szkliwem, przybiera najczęściej barwę żółtą. Szkliwo, najtwardsza z tkanek ludzkiego organizmu, chroniąca ząb przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz chemicznymi, może mieć różną gęstość i przezroczystość. Im lepiej zmineralizowane, tym jest grubsze, mocniejsze i tym lepiej odbija światło, sprawiając, że zęby są jaśniejsze. Innym czynnikiem, który wpływają na kolor zębów jest wiek. Z biegiem lat zębina przybiera ciemniejszy kolor, który wraz ze zużyciem szkliwa z czasem sprawia, że ​​zęby wydają się ciemniejsze lub żółtawe.
Gdy  da się zauważyć, że naturalny odcień uzębienia zżółkł lub stał się ciemniejszy, trzeba działać. Z zewnątrzpochodnymi przebarwieniami można walczyć z pomocą profesjonalnych produktów wybielających tj. past i płynów. Ważne, aby takie produkty były skuteczne, ale przy tym bezpieczne dla szkliwa.
Produkty VITIS Whitening świetnie sprawdzą się w odzyskaniu naturalnej bieli naszych zębów .
Produkty te znajdą Państwo w naszym Gabinecie w zestawie Pasta + Płyn które sprawdzą się także świetnie jako prezent 🙂