1. Znieczulenie komputerowe:

Gabinet-przyjany-dzieciom-plakat-znieczulenie-komputerowe Delikatne, bezbolesne leczenie dzieci jest kluczowe dla powodzenia leczenia stomatologicznego. Obawa dzieci przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, a następnie strach podczas wizyty często uniemożliwia stomatologowi przeprowadzenie odpowiednich procedur leczenia. Redukcja bólu i obawy dziecka przed zabiegiem dentystycznym jest kluczowa dla powodzenia leczenia. Znieczulenie komputerowe CALAJECT dzięki 3 wygodnym programom komputerowym i bezpiecznej kontroli ciśnienia oraz szybkości podawania środka znieczulającego pozwala na delikatne znieczulanie i bezbolesne leczenie również dzieci. Specjalnie z uwagi na małych pacjentów,  posiadamy znieczulenie komputerowe CALAJECT i stosujemy znieczulenie komputerowe do łagodnego znieczulania dzieci.

 

2. Bezbolesne leczenie – znieczulenie gazem rozweselającym

Znieczulenie Gazem Rozweselającym, czyli tzw. Sedacja Wziewna, to absolutny hit w walce ze strachem i stresem, związanym z wizytą w gabinecie stomatologicznym. Gaz ten, wywołuje uczucie fizycznego odprężenia przy zachowaniu całkowitej świadomości pacjenta. Oprócz wyraźnej poprawy samopoczucia pacjenta, wykazuje także działanie znieczulające. Jest to w 100% bezpieczna i nieszkodliwa metoda, polegająca na podaniu mieszaniny podtlenku azotu i tlenu.

>> Szczegółowe informacje  <<

3. Przyjazna i dobrze wyszkolona kadra

Każdy stomatolog oraz asystentka w naszym Gabinecie to profesjonaliści, których cechuje duża cierpliwość, spokój i wielkie serce do pracy z dziećmi. Nasi lekarze potrafią dostrzec oraz zrozumieć reakcje i potrzeby małego Pacjenta, a ponieważ dzieci są bardzo wrażliwe , doskonale wiedzą, że podczas leczenia stomatologicznego wymagane jest specjalne podejście. Dlatego nasi lekarze cechują się empatią, dużym poczuciem humoru oraz wyczuciem, tak aby dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo podczas zabiegu.

4. Stolik dla dzieci

Zadbaliśmy, również o to, by czas spędzony na oczekiwaniu na wizytę upłynął szybko i przyjemnie. Do dyspozycji naszych Małych Pacjentów jest stolik z ulubionymi kolorowankami , które zajmą Państwa pociechy a tym samym wizyta stanie się przyjemniejsza.

5. Bajki podczas wizyty

Mały Pacjent przed rozpoczęciem leczenia może wybrać ulubioną bajkę , która będzie wyświetlana na ekranie przy fotelu dentystycznym aby uprzyjemnić dziecku czas wizyty.

6. Nagrody

Po zakończonej wizycie każdy Mały Pacjent otrzymuje drobny upominek . Dzięki temu wzmacniamy pozytywne wrażenia i motywujemy Malucha do kolejnej wizyty w Naszym Gabinecie.

7. Kolorowe wypełnienia

Niewątpliwą atrakcją dla Małych Pacjentów są kolorowe wypełnienia . Złoty, srebrny, niebieski, różowy, zielony, pomarańczowy i żółty! Tych siedem kolorów bardzo podoba się dzieciom a błyszczący brokat wprawia je w zachwyt! Przed leczeniem zęba dziecko samo wybiera jakiego koloru chce mieć plombę. Dzięki temu stres związany z wizytą w gabinecie zostaje rozładowany.