Joanna Pełszyńska
ortodoncja

Lekarz Joanna Pełszyńska ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi zajmuje się ortodoncją, która jest jej pasją. W oparciu o kursy, sympozja, literaturę i własne doświadczenia pani doktor rozwija swoje umiejętności w tej dziedzinie.

W leczeniu wad zgryzu, które są nie tylko defektem kosmetycznym, ale często również zaburzeniem morfologiczno-czynnościowym całej twarzoczaszki pani doktor stosuje samoligaturujący system Damona z zamkami i łukami najnowszej generacji. Ta nowoczesna metoda leczenia sprawia, że w większości przypadków nie ma konieczności usuwania zębów przedtrzonowych nawet przy dużych stłoczeniach. Pozwala to nie tylko zachować własne, zdrowe zęby ale również harmonijne rysy twarzy a tym samym gwarantuje jej młody wygląd na wiele lat.

Pani doktor dużo rozmawia ze swoimi pacjentami, dokładnie tłumaczy na czym będzie polegało leczenie i jak funkcjonować z aparatem na zębach, dzięki temu leczenie przebiega szybciej i bardziej komfortowo dla lekarza i pacjenta.

Główne dziedziny zainteresowania to wykorzystywanie najnowszych osiągnięć stomatologii dla uzyskania pięknego uśmiechu i indywidualnej estetyki twarzy.